• -15%
White Coconut Pie
  • White Coconut Pie
White Coconut Pie

Σπόροι White Coconut Pie Feminized – Cookies Seed Bank · Ισορροπημένος Υβριδικός με Γλυκιά Μύρτιλο & Κρεμώδη Γη · Υψηλή Τάση THC (22%) · Απόδοση 500 g/m² εντός κτηρίου

star star star star star

Οι σπόροι White Coconut Pie feminized από το Cookies Seed Bank προσφέρουν έναν τέλεια ισορροπημένο υβριδικό με 22% THC, πυκνά βουνικά άνθη, και πλούσιο τερπένιο προφίλ. Αναμένετε γλυκές νότες μύρτιλης με υπόγειες κρεμώδεις εντυπώσεις, μια χαλαρωτική αλλά ξεκάθαρη δράση, και απόδοση έως 500 g/m² εντός κτηρίου σε μόλις 9–10 εβδομάδες. Ιδανικός για καλλιεργητές που αναζητούν ποιότητα, δύναμη και γεύση σε μια ανθεκτική ποικιλία.
 

Εγγύηση ικανοποίησης 100 ημερών

 

Διακριτική παράδοση σε όλο τον κόσμο

Επείγουσα παράδοση σε 24/48 ώρες  Επείγουσα παράδοση σε 24/48 ώρες
Buy
42,50 € impuestos incluidos
PVP
50,00 €
DTO
-15%
AHORRAS
7,50 €
Διαθέσιμη μορφή
Ποσότητα
Ο συνδυασμός δεν είναι διαθέσιμος
  • Περιγραφή
  • Τεχνικά Χαρακτηριστικά
  • Ερωτήσεις
  • Κριτικές
  • Αποστολή και Πληρωμή
Play Αναπαραγωγή κειμένου σε ήχο Speaker

Οι σπόροι White Coconut Pie feminized από το Cookies Seed Bank προσφέρουν μια premium υβριδική εμπειρία—με πυκνά, επικαλυμμένα ρητίνη άνθη, επίπεδο THC 22% και μια τέλεια ισορροπημένη δράση που χαλαρώνει το σώμα χωρίς να θολώνει το μυαλό. Αυτή είναι η καλλιέργεια κάνναβης ανεβασμένη στο επόμενο επίπεδο.

Έχετε δυσκολευτεί να βρείτε μια ποικιλία που να προσφέρει και εκπληκτική γεύση και αξιόπιστη απόδοση; Δεν είστε μόνοι. Πολλοί καλλιεργητές καταλήγουν με αδύναμα άνθη, χαμηλές αποδόσεις ή φυτά που καταρρέουν υπό πίεση. Είναι δυσάρεστο όταν η προσπάθειά σας δεν ανταμείβεται.

Φανταστείτε τώρα να συγκομίζετε λαμπερά, πυραμιδικά κολώνια γεμάτα με άρωμα γλυκιάς μύρτιλης και κρεμώδους γης—κάθε τσιμπούρι ομαλό, γεμάτο γεύση και τέλεια ισορροπημένο. Όχι άλλη μεσότητα. Όχι άλλες εικασίες. Το White Coconut Pie είναι η λύση: ένας ανθεκτικός, υψηλής απόδοσης υβριδικός απόγονος των Berry Pie και Medellin που μετατρέπει την καλλιέργειά σας σε επιτυχία.

Γιατί Η Καλλιέργειά Σας Χρειάζεται Το White Coconut Pie

Αυτή δεν είναι απλώς μια ακόμη ποικιλία—είναι ένα παιχνίδι που αλλάζει τους κανόνες. Με τα λευκά, παγωμένα τριχώματα, την ισχυρή δομή και τη σταθερή απόδοση, το White Coconut Pie μετατρέπει την καλλιέργειά σας από συνηθισμένη σε εντυπωσιακή. Είτε καλλιεργείτε εντός είτε εκτός κτηρίου, αυτός ο υβριδικός προσαρμόζεται εύκολα, παράγοντας έως 500 g/m² ή 550 g ανά φυτό με ελάχιστη προσπάθεια. Είναι η ποικιλία που θα σας κάνει να καμαρώνετε τη συγκομιδή σας.

Πώς Να Καλλιεργήσετε White Coconut Pie Για Μέγιστα Αποτελέσματα

Μεγιστοποιήστε τη συγκομιδή σας με έξυπνες και απλές τεχνικές που ταιριάζουν στην υβριδική δύναμη και τον φωτοπεριοδικό κύκλο της ποικιλίας. Αυτή η ποικιλία ευδοκιμεί όταν την καθοδηγείτε με σκοπό—αλλά δεν απαιτεί τελειότητα.

  1. Ξεκινήστε την εκφύτευση σε υγρά χαρτομάντιλα στους 22–25 °C και υψηλή υγρασία μέχρι το ριζωτό να φτάσει ~1 cm.
  2. Μεταφυτέψτε σε καλά αποστραγγιζόμενο χώμα ή κοκοκάρυκα· χρησιμοποιήστε γλάστρες 7 L για SOG (16 φυτά/m²) ή 11 L για μεγαλύτερη ανάπτυξη (9 φυτά/m²).
  3. Παρέχετε κύκλο φωτισμού 18/6 κατά τη βλαστική φάση (4–6 εβδομάδες) για να ελέγξετε το ύψος και να προωθήσετε τη διακλάδωση.
  4. Αλλάξτε σε 12/12 για να ενεργοποιήσετε την ανθοφορία—αναμένετε πυκνή ανάπτυξη ανθών εντός 9–10 εβδομάδων.
  5. Στηρίξτε τα βαριά κολώνια με μπαστούνια, ειδικά εκτός κτηρίου, για να αποφύγετε σπασίματα.
  6. Διατηρήστε τη σχετική υγρασία (RH) στο 40–50% κατά την ανθοφορία και εξασφαλίστε ισχυρή ροή αέρα για να προστατεύσετε τα πυκνά άνθη από μούχλα.
  7. Ξεπλύνετε τα θρεπτικά 7–10 ημέρες πριν τη συγκομιδή, όταν τα τριχώματα γίνουν γάλακτος ή καστανά, για βέλτιστη ομαλότητα.

Κύρια Πλεονεκτήματα Και Οφέλη Του White Coconut Pie

  • Χάρη στη γενετική Berry Pie × Medellin, απολαμβάνετε ένα πλούσιο, πολύπλοκο τερπένιο προφίλ, που σημαίνει γλυκιά μύρτιλη που συναντά κρεμώδη γη σε κάθε τσιμπούρι.
  • Με 22% THC, βιώνετε μια ισχυρή αλλά ισορροπημένη δράση, που σημαίνει βαθιά χαλάρωση χωρίς νοητική θόλωση—ιδανική για δημιουργικότητα ή για να χαλαρώσετε.
  • Παράγοντας έως 500 g/m² εντός κτηρίου (17.6 oz/ft²), μεγιστοποιείτε τη αποδοτικότητα του χώρου, που σημαίνει μεγάλες αποδόσεις ακόμη και σε περιορισμένες διατάξεις.
  • Με το μεσαίο ύψος και τους ισχυρούς κλάδους, προσφέρει εύκολο χειρισμό και έλεγχο χώρου, που σημαίνει ιδανικό για εντός κτηρίου καλλιέργειες και διακριτικές εξωτερικές διατάξεις.
  • Με υψηλή αντοχή σε παράσιτα και ασθένειες, αντιμετωπίζετε λιγότερους κινδύνους καλλιέργειας, που σημαίνει λιγότερο άγχος και περισσότερη αυτοπεποίθηση ως καλλιεργητής.
  • Η φυλοκαθορισμένη φωτοπεριοδική φύση εξασφαλίζει ότι όλα τα φυτά παράγουν άνθη, που σημαίνει κανένας χαμένος χώρος σε αρσενικά και γρηγορότερα αποτελέσματα.
  • Ευδοκιμώντας σε κλίματα όπως το Μεσογειακό, προσαρμόζεται εύκολα σε ζεστά, ηλιόλουστα περιβάλλοντα, που σημαίνει εξαιρετική απόδοση εκτός κτηρίου στη νότια Ευρώπη ή παρόμοιες ζώνες.

Φροντίδα, Συντήρηση Και Αποθήκευση Σπόρων

Κρατήστε τους σπόρους White Coconut Pie σε δροσερό, σκοτεινό, στεγνό μέρος μέχρι την εκφύτευση—προτιμότερα στην αρχική συσκευασία τους στους 6–8 °C. Μόλις αρχίσει η ανάπτυξη, διατηρήστε το pH μεταξύ 6.0–6.5 (χώμα) ή 5.8–6.2 (κοκοκάρυκα/υδροπονικά) και παρακολουθείτε το EC σταδιακά σε κάθε φάση. Μετά τη συγκομιδή, στεγνώστε αργά στους 18–22 °C και 50–60% RH, και στη συνέχεια γεμίστε γυάλινα βάζα για 2–4 εβδομάδες για να ενισχύσετε τη γεύση και την ομαλότητα.

  • Χρησιμοποιήστε οργανικά θρεπτικά όπως Advanced Seeds για να ενισχύσετε την έκφραση των τερπενίων.
  • Προσθέστε μυκοριζικά κατά τη μεταφύτευση για να ενισχύσετε την αντοχή των ριζών.
  • Αποφύγετε το υπεράρδευση—αφήστε το επάνω στρώμα του χώματος να στεγνώσει ελαφρώς μεταξύ των ποτισμάτων.

Συχνές Ερωτήσεις

Το White Coconut Pie είναι indica ή sativa κυρίαρχο;

Το White Coconut Pie είναι ένας ισορροπημένος υβριδικός με ελαφριά επικράτηση indica (60% indica / 40% sativa), προσφέροντας και φυσική χαλάρωση και νοητική ευκρίνεια—ιδανικός για ημέρα ή βράδυ ανάλογα με την ανοχή σας.

Πόσο διαρκεί η ανθοφορία του White Coconut Pie;

Εντός κτηρίου, ανθοφορεί σε 9 έως 10 εβδομάδες με κύκλο φωτισμού 12/12. Εκτός κτηρίου στο Βόρειο Ημισφαίριο, είναι συνήθως έτοιμο για συγκομιδή τον Μεσο-Οκτώβριο.

Ποια είναι η απόδοση του White Coconut Pie;

Σε ιδανικές συνθήκες, παράγει έως 500 γραμμάρια ανά τετραγωνικό μέτρο εντός κτηρίου (17.6 oz/ft²) και έως 550 γραμμάρια ανά φυτό εκτός κτηρίου (1.21 lb/φυτό), καθιστώντας το μια κορυφαία επιλογή για καλλιεργητές υψηλής απόδοσης.

Απαιτεί το White Coconut Pie ειδικές συνθήκες καλλιέργειας;

Όχι—είναι μέτρια εύκολο στην καλλιέργεια. Απλώς διασφαλίστε καλή ροή αέρα και έλεγχο υγρασίας κατά την ανθοφορία για να αποφύγετε μούχλα στα πυκνά άνθη. Επιδεικνύει καλή απόδοση σε χώμα, κοκοκάρυκα ή υδροπονικά συστήματα με συνηθισμένη φροντίδα.

Προσωπική Εμπειρία του CEO της Pevgrow (Alan)

Καλλιέργησα το White Coconut Pie στην προσωπική μου εντός κτηρίου κατασκευή με φωτισμό 600W HPS και γλάστρες 11 L. Από την αρχή, τα φυτά έδειξαν ισχυρή δύναμη—συμπαγής δομή, σκούρα πράσινα φύλλα και γρήγορη ανάπτυξη κόμβων. Χρησιμοποίησα LST για να απλώσω την κόμη και να έχω ομοιόμορφη διανομή φωτός. Έως την τρίτη εβδομάδα ανθοφορίας, η μυρωδιά ήταν εκπληκτική: γλυκιά μύρτιλη με κρεμώδη υπόβαθρο. Τα άνθη έγιναν τόσο παγωμένα που έμοιαζαν βουτηγμένα σε ζάχαρη. Συγκόμισα στις 10 εβδομάδες με γαλακτώδη τριχώματα και έκανα τρίωρη επεξεργασία. Η δράση είναι ομαλή—χαλαρωτική αλλά χωρίς κολλήματα. Ιδανική για χαλαρή συντροφιά ή για δημιουργικό έργο. Η μόνη μου συμβουλή: μην παραλείψετε το ξέπλυμα. Κάνει τεράστια διαφορά στη γεύση.

Τεχνικά χαρακτηριστικά

  • Παραγωγός / Εταιρεία: Cookies Seed Bank
  • Τύπος: Φυλοκαθορισμένος
  • Επικράτηση: Υβριδικός (60% Indica / 40% Sativa)
  • Γενετική / Διασταύρωση: Berry Pie × Medellin
  • Διάρκεια Ανθοφορίας: 9–10 εβδομάδες (φωτοπεριοδικός)
  • Συγκομιδή Εξωτερικού (Β. Ημισφαίριο): Μεσο-Οκτώβριο
  • Απόδοση Εντός Κτηρίου: 450–500 g/m² (15.9–17.6 oz/ft²)
  • Απόδοση Εξωτερικού: Έως 550 g/φυτό (1.21 lb/φυτό)
  • Ύψος Εντός Κτηρίου: 80–110 cm (2.62–3.61 ft)
  • Ύψος Εξωτερικού: 1.00–1.30 m (3.28–4.27 ft)
  • Δυσκολία: Μέτρια
  • Δομή και Δύναμη: Μεσαία διακλαδική απόσταση, ισχυρή διακλάδωση, μέτριο άνοιγμα
  • Ιδανικό Κλίμα: Μεσογειακό, εύκρατο
  • Αντοχή: Υψηλή αντοχή σε παράσιτα, ασθένειες και μέτριο περιβαλλοντικό άγχος
  • Εκπαίδευση: Κατάλληλο για LST, topping, FIM και SCROG
  • Προτεινόμενη Γλάστρα: 7–11 L (εντός), 50+ L (εξωτερικό)
  • Υπόστρωμα: Χώμα, κοκοκάρυκα ή υδροπονικά—διασφαλίστε καλή αερισμό
  • Φως: 18/6 (βλάστηση), 12/12 (ανθοφορία)
  • Θερμοκρασία: 22–26 °C (βλάστηση), 20–25 °C (ανθοφορία)
  • Υγρασία: 60–70% (μικρόφυτο), 50–60% (βλάστηση), 40–50% (ανθοφορία)
  • pH: 6.0–6.5 (χώμα), 5.8–6.2 (κοκοκάρυκα/υδροπονικά)
  • Μυρωδιά Κατά Την Ανάπτυξη: Μέτρια έως υψηλή—προτείνεται φίλτρο άνθρακα
  • THC: 22%
  • CBD: 0%
  • Αρωματικό Προφίλ: Λιμονένιο, μυρκήνη, καρυοφυλλένιο
  • Γεύση: Γλυκιά μύρτιλη, κρεμώδης γη, λεπτή πικάντικη νότα
  • Δράση: Ισορροπημένη (χαλαρωτικό σώμα με ξεκάθαρη ευφορία)
Type: Type Feminized
Banks: Banks Cookies Seed Bank
Genetics: Genetics Berry Pie x Medellin
Phenotype: Phenotype Hybrid (Indica/Sativa)
Harvest outdoor H.N: Harvest outdoor H.N
Indoor production: Indoor production 500 gr/m²
Outdoor production: Outdoor production 550 gr/plant
Indoor flowering period: Indoor flowering period 9 to 10 weeks
THC: THC 22%
CBD: CBD 0%


  • Είναι η αποστολή διακριτική;

    Ναι, η αποστολή γίνεται με 100% απόλυτη διακριτικότητα, κανείς δεν θα ξέρει τι έχετε αγοράσει, επιπλέον ο αποστολέας είναι η SITE OF SHOPS ONLINE.

  • Στέλνετε σε όλο τον κόσμο;

    Ναι, στέλνουμε σε όλες σχεδόν τις χώρες του κόσμου, αν και πρέπει να γνωρίζετε την ισχύουσα νομοθεσία στη χώρα σας για να βεβαιωθείτε ότι δεν παραβιάζετε κανέναν κανονισμό σχετικά με τη βλάστηση των σπόρων.

    Ελλάδα: 5-7 ημέρες (express)
    Κύπρος: 5-7 ημέρες (express)
    Δείτε όλα

    Ο πελάτης πρέπει να ενημερώνεται για τους νόμους της χώρας του σχετικά με τους σπόρους ή άλλα προϊόντα που μπορούν να αγοραστούν από την ιστοσελίδα μας, η κατοχή των οποίων μπορεί να συνιστά ποινικό αδίκημα στη χώρα παραλαβής.

    Δεν μπορούμε να θεωρηθούμε υπεύθυνοι για την κακή χρήση που ορισμένοι άνθρωποι αποφασίζουν να κάνουν στους σπόρους, επομένως παρακαλούμε μην ενεργείτε ενάντια στους εθνικούς σας νόμους.

    Λόγω προβλημάτων με τα τελωνεία, μπορείτε να ελέγξετε εδώ τους περιορισμούς για ορισμένες χώρες.

  • Ποιους τρόπους πληρωμής και νομίσματα δέχεστε;

    Δεχόμαστε τους ακόλουθους τρόπους πληρωμής: Τραπεζικό έμβασμα, Κρυπτονομίσματα, μετρητά, πιστωτικές και χρεωστικές κάρτες και αντικαταβολή (Ισπανία, Βέλγιο, Γαλλία, Ιταλία, Πορτογαλία).

    Μπορείτε να αλλάξετε το νόμισμα πάνω δεξιά για να γνωρίζετε την τιμή των προϊόντων στο τοπικό σας νόμισμα και φυσικά να πληρώσετε με αυτόν τον τρόπο.

  • Πόσο χρόνο χρειάζεται για να σταλεί η παραγγελία;

    Σε 24/48 ώρες θα στείλουμε την παραγγελία σας.

  • Έχουν οι σπόροι εγγύηση βλάστησης;

    Εάν διαμένετε σε χώρα όπου η καλλιέργεια κάνναβης είναι νόμιμη και αποφασίσετε να φυτέψετε τους σπόρους, είναι καλό να γνωρίζετε ότι όλοι οι σπόροι που εμπορευόμαστε έχουν εγγύηση βλάστησης.

    Εάν βλαστήσετε με τη μέθοδο της χαρτοπετσέτας και έχετε ακολουθήσει όλα τα βήματα που υποδεικνύουμε εδώ, θα πρέπει μόνο να μας επιστρέψετε τους σπόρους που δεν βλάστησαν στην αρχική τους συσκευασία και όταν τους παραλάβουμε θα προχωρήσουμε στην αλλαγή.

    Στη συνέχεια, εμείς φροντίζουμε να ζητήσουμε την επιστροφή από την τράπεζα σπόρων, δεν μεταφέρουμε αυτή την ευθύνη και τον χρόνο στους πελάτες μας.

  • Τι γίνεται αν παραλάβω ένα προϊόν σε κακή κατάσταση ή ελαττωματικό;

    Εάν παραλάβετε ένα προϊόν σπασμένο από τη μεταφορά, πρέπει να μας ειδοποιήσετε εντός των πρώτων 24 ωρών ώστε να το καλύψει η ασφάλεια. Επικοινωνείτε πάντα μαζί μας το συντομότερο δυνατό και θα λύσουμε το πρόβλημα!

ακόμα προϊόντα στην ίδια κατηγορία:
Πελάτες που αγόρασαν αυτό το προϊόν, αγόρασαν επίσης:
Αφήστε μας τη γνώμη σας ή κάντε μας οποιαδήποτε ερώτηση έχετε σχετικά με αυτόν τον σπόρο και λάβετε μέρος στην κλήρωση!

Μεταξύ όλων όσων σχολιάζουν ή μας στέλνουν τις ερωτήσεις τους, θα υπάρχει μια μηνιαία κλήρωση για ένα κουπόνι 50 € για τις αγορές σας στο Pevgrow. Τι περιμένετε; Γράψτε μας και συμμετάσχετε!

Αφήστε μας τη γνώμη σας ή κάντε μας οποιαδήποτε ερώτηση έχετε σχετικά με αυτόν τον σπόρο και λάβετε μέρος στην κλήρωση!
Γράψτε το σχόλιο ή την ερώτησή σας για Σπόροι White Coconut Pie Feminized – Cookies Seed Bank · Ισορροπημένος Υβριδικός με Γλυκιά Μύρτιλο & Κρεμώδη Γη · Υψηλή Τάση THC (22%) · Απόδοση 500 g/m² εντός κτηρίου

Captcha
Παρακαλούμε μόνο σχόλια και ερωτήσεις σχετικά με το προϊόν

Θέλουμε να μάθουμε τη γνώμη και τις εμπειρίες σας σχετικά με τα προϊόντα μας ή να σας βοηθήσουμε με τυχόν απορίες που μπορεί να έχετε. Μας βοηθά να βελτιωνόμαστε και μπορεί επίσης να βοηθήσει άλλους πελάτες να αποφασίσουν τι θα επιλέξουν. Γι' αυτό έχουμε αυτό το εξαιρετικό εργαλείο για σχολιασμό
Καλή επιτυχία με τον σχολιασμό!


Πτυχές που πρέπει να ληφθούν υπόψη

Γιατί επιλέξατε αυτή την αξιολόγηση;
Τι σας άρεσε στο προϊόν;
Θα προτείνατε το προϊόν;
Πώς σας φάνηκε η εξυπηρέτηση της PevGrow;